Snapchat додає новий інструмент пошуку

Інструмент відображатиме корисний контент під час пошуку чутливих тем.

Snap запускає інструмент пошуку під назвою «Тут для вас», щоб допомогти користувачам, які відчувають занепокоєння або стрес з приводу пандемії коронавірусу.

Інструмент «Тут для вас» (Here For You) був вперше анонсований в лютому, і призначений для залучення «безпечних ресурсів» від експертів з психічного здоров’я, коли користувачі шукають такі теми, як тривога, депресія, самогубство або знущання.

«Here For You відображатиме безпечні ресурси та інформацію від місцевих експертів, коли користувачі додатку шукатимуть певні теми, в тому числі пов’язані з занепокоєнням, депресією, стресом, горем, суїцидальними думками і знущаннями», — зазначається в лютневому повідомленні про анонс функції в блозі.

Через пандемію коронавірусу, інструмент з’явиться раніше, ніж планувалося. Розробники вже працюють над розділом результатів пошуку, додаючи туди інформацію від Всесвітньої організації охорони здоров’я, CDC, Crisis Text Line, NHS і інших партнерів, які спеціально створюють контент про тривогу, пов’язану з коронавірусом.

Джерело TheVerge
Не пропустіть