Microsoft випадково випустила новий ШІ, який вже був похований на цифровому кладовищі

Можливо, ви це пропустили, але минулого тижня деякі дослідники Microsoft випустили відкритий LLM. Коли він був випущений, його описали як наступне покоління відкритого джерела передової LLM. Microsoft з того часу прибрав модель ШІ, але, схоже, не до того, як люди змогли завантажити та перезавантажити її.

Як повідомляє The Information, дослідники з Microsoft Research Asia опублікували модель ШІ під назвою WizardLM 2. Протягом кількох годин після її випуску Microsoft видалив модель з відкритих репозиторіїв, таких як Github та Hugging Face.

Команда, що стоїть за WizardLM 2, пізніше розкрила, що LLM був вилучений, тому що вони “випадково пропустили” необхідний крок безпеки — “тестування на токсичність”.

Метою видалення моделі з інтернету було запобігання використанню ШІ людьми. Попри її закриття, 404 Media повідомляє, що кілька осіб змогли звантажити її та перезалити на Github і Hugging Face. Також здається, що канал WizardLM на Discord містить посилання на Github, де можна знайти кілька дзеркал ШІ.

Хоча Microsoft, схоже, не була готова до того, щоб ця ШІ побачила світло дня, це не зупинить деяких від спроб її використати. Це лише показує, що коли щось потрапляє в інтернет, його надзвичайно важко позбутися.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть