Google відправить на своє кладовище ще один корисний сервіс

Якщо ви – один з небагатьох, хто користується VPN-сервісом, який постачається з Google One, у нас для вас погані новини. В електронному листі, який ви отримаєте від Google, якщо ще не отримали, повідомляється, що компанія поетапно відмовляється від цієї функції наприкінці цього року.

Компанія запустила функцію VPN у Google One ще у 2020 році, але тоді ви могли отримати доступ до неї лише за умови оплати тарифного плану з щонайменше 2 ТБ пам’яті, що коштує щонайменше 229 грн на місяць. Минулого року компанія розширила доступність функції для всіх тарифних планів One, включно з базовим тарифом за $45 на місяць, що зробило її більш доступною, ніж раніше.

На даний момент ви можете отримати доступ до VPN-сервісу One, якщо перебуваєте в одній з 22 країн, де він активний, незалежно від того, чи використовуєте ви iOS або Android. Ви також можете використовувати його для маскування використання інтернету на комп’ютері Mac або Windows.

Google не повідомив, коли VPN-сервіс повністю припинить роботу, але повідомив 9to5Google, що припиняє функцію, тому що “люди просто не користуються нею”. Замість того, щоб намагатися підвищити інтерес, компанія перенаправляє свої ресурси на підтримку інших, більш потрібних функцій One.

Втім, ви все одно зможете користуватися безплатним VPN, який постачається з пристроями Pixel, навіть після закриття функції в One, через додаток “Налаштування” на пристроях Pixel 7 та новіших моделях.

Джерело Engadget

Не пропустіть