Оголошено дату проведення Samsung Unpacked для Galaxy Z Flip 6, Fold 6 та Galaxy Ring

Ми вже не раз і не два чули про те, що Samsung планує провести свій наступний захід Unpacked у липні, а сьогодні нові чутки дають нам фактичну дату: 10 липня.

Ця інформація, як повідомляється, надходить з “декількох джерел”, як і місце проведення заходу: Париж, Франція. Про це також ходили чутки раніше, але приємно мати підтвердження, навіть якщо це лише чергова чутка, адже поки що нічого офіційного немає.

Париж прийматиме літні Олімпійські ігри наприкінці липня, а Samsung є одним з головних спонсорів, тож вибір місця проведення заходу має сенс.

Це буде величезна подія Unpacked, на якій очікується багато пристроїв (Galaxy Z Fold 6 і Z Flip 6 і, можливо, перший у світі складний смартфон з приставкою “ультра” Fold 6 Ultra і/або FE, можливо, навіть Flip 6 FE, серія Galaxy Watch 7, щонайменше одна нова пара навушників) або повністю відкритих (Galaxy Ring).

До липня ще досить багато часу, тож плани Samsung можуть змінитися, але наразі, згідно з вищезгаданими неназваними “численними джерелами”, Unpacked відбудеться 10 липня в Парижі, тож відзначайте свої календарі.

Джерело GSMArena

Не пропустіть