Samsung підтверджує запуск першого в світі складного “ультра” смартфона – Galaxy Z Fold 6 Ultra

Шанувальники Galaxy (особливо шанувальники Galaxy Fold), мабуть, верещать від захвату. Згідно з останнім повідомленням Android Headlines, компанія Samsung підтвердила, що випускає перший в історії складаний пристрій класу “Ultra” – Galaxy Z Fold 6 Ultra. Це продовження успішної лінійки “Ultra”, представленої серією Galaxy S. Конкретні деталі Z Fold 6 Ultra тримаються в таємниці, але чутки свідчать, що стандартний Z Fold 6 може зберегти знайому потрійну камеру та отримати тонший і легший дизайн. Також можлива поява гнізда для пера S Pen, як у S24 Ultra.

Справжнім доказом того, що це буде Z Fold 6 Ultra, є витік номера моделі (SM-F958N). Samsung традиційно використовує “8” для телефонів “Ultra”, і цей номер не використовувався в попередніх моделях Fold (закінчувався на “6”).

Хоча дата запуску невідома, очікується, що Z Fold 6 Ultra буде представлений разом зі стандартним Z Fold 6 на липневому заході Galaxy Unpacked. Однак є ймовірність, що Z Fold 6 Ultra може бути корейським ексклюзивом через обмежену кількість інформації про номер моделі. Хоча в Кореї очікується стандартний Z Fold 6 (SM-F956N).

Одна підтверджена деталь: Z Fold 6 Ultra буде оснащений чіпсетом Snapdragon 8 Gen 3 для Galaxy. Нам доведеться почекати більше інформації про конкретні відмінності між Z Fold 6 і Z Fold 6 Ultra, але майбутнє складних телефонів, безумовно, виглядає “ультра” захоплюючим!

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть