Epic Games представляє дві нові безплатні гри для вашої бібліотеки

Приготуйтеся до безплатних ігор цього тижня, люб’язно наданих Epic Games Store! Ось що ви можете безплатно додати до своєї бібліотеки:

INDUSTRIA

INDUSTRIA – шутер від першої особи, який перенесе вас у захоплюючу подорож. На тлі падіння Берлінської стіни ви незрозумілим чином потрапляєте в паралельний всесвіт, шукаючи зниклого колегу. Дослідіть моторошно красивий світ, який поєднує знайомий Східний Берлін часів Холодної війни з дивним індустріальним ландшафтом.

Приготуйтеся до напруженої розповіді, яка розкриє таємниці цього загадкового місця. На кожному кроці на вас чекають смертоносні вороги, тож будьте готові захищатися за допомогою різноманітної зброї – у вашому розпорядженні чотири види.

Унікальний саундтрек додає атмосфери, поєднуючи синтезатори, акустичні інструменти та меланхолійний вокал, який залишиться з вами ще довго після завершення гри. Приблизний ігровий час складає близько 4 годин, INDUSTRIA пропонує лаконічну, але вражаючу розповідь.

LISA: The Definitive Edition

LISA: The Definitive Edition – рольова гра, в якій гравцям належить зануритися в темний і заплутаний світ Олате, заснована на розповіді. LISA: The Definitive Edition об’єднує як LISA: The Painful, так і її продовження, LISA: The Joyful, пропонуючи повну історію для нових гравців і тих, хто повертається. Приготуйтеся до емоційних американських гірок, досліджуючи суворі реалії Олате та розкриваючи таємниці, поховані під поверхнею. Це не типова рольова гра – будьте готові до похмурої та зрілої історії з безліччю складних рішень.

Не забудьте взяти ці безплатні ігри, поки вони не закінчилися! І слідкуйте за новинами наступного тижня, адже Orcs Must Die 3 стане безплатною грою, яка поповнить вашу бібліотеку Epic Games екшеном у жанрі “захист вежі”.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть