Ілон Маск хоче змусити нових користувачів X платити за все: публікації, лайки, відповіді та репости

За словами Ілона Маска, соціальна медіаплатформа X (колишній Twitter) незабаром почне стягувати з нових користувачів “невелику плату” за публікацію контенту, а також за вподобання, відповіді та додавання твітів до закладок.

X Daily News, стрічка, яка публікує оновлення X, сьогодні помітила, що текстові рядки на сайті були оновлені, щоб згадати про невелику щорічну плату, яку нові користувачі повинні будуть заплатити, щоб отримати доступ до соціальної мережі.

У відповідь Маск заявив, що плата для нових користувачів – це “єдиний спосіб стримати невпинний натиск ботів”.

Плата вже була протестована в Новій Зеландії та на Філіппінах, і Маск стверджує, що вона застосовується лише до тих, хто вперше приєднався до Twitter. Коли новий користувач реєструється, йому потрібно буде сплатити збір або почекати три місяці, щоб мати змогу працювати в мережі. Оновлена мова на сайті Twitter:

Нові акаунти повинні сплатити невелику щорічну плату, перш ніж ви зможете публікувати, лайкати, додавати в закладки та відповідати. Це робиться для того, щоб зменшити кількість спаму і створити кращий досвід для всіх. Ви все ще можете відстежувати акаунти та переглядати X безплатно.

У тексті не згадується, що після трьох місяців публікація буде безплатною, але Маск підтвердив, що “дії з написання” будуть безплатними після цього періоду часу.

Незрозуміло, як ця політика зупинить спам-акаунти та ботів, оскільки спамери зможуть платити або просто створювати кілька акаунтів і чекати, коли зможуть публікувати. Тим часом звичайні користувачі можуть відмовитися від використання X через додатковий крок і той факт, що інші соціальні мережі є безплатними.

Плата за доступ становить близько 1 долара, оскільки в Новій Зеландії він коштує 1,75 новозеландського долара. За межами Нової Зеландії та Філіппін політика платного доступу ще не була впроваджена.

Маск сказав, що фейкові акаунти також використовують “доступний простір імен”, обмежуючи “хороші можливості”. X вже звільнив понад мільйон імен користувачів і “звільнить десятки мільйонів у найближчі тижні”.

Джерело MacRumors

Не пропустіть