Майбутня функція Gmail – це оновлення, на яке всі так довго чекали

Ми всі знаємо, як це буває: заманлива знижка з’являється в обмін на вашу електронну адресу, або вебсайт непомітно змушує вас підписатися на отримання оновлень. Не встигнете ви й оком моргнути, як забудете відписатися, а ваша поштова скринька переповнена тисячами непрочитаних повідомлень. Майбутня функція Gmail має на меті дати користувачам більше контролю над цією поширеною проблемою.

Google, схоже, розробляє нову функцію “Керування підписками” для поштової скриньки Gmail, призначену для ізоляції та впорядкування шквалу інформаційних бюлетенів та рекламних листів, які часто призводять до хаосу в поштовій скриньці.

Вперше про це повідомила PiunikaWeb, нещодавнє оновлення додатка Gmail (версія 2024.04.07.622678535.Release) показує, як функціонуватиме ця функція. Опція “Керування підписками” буде доступна на бічній панелі Gmail і аналізуватиме ваші шаблони листування, щоб розумно класифікувати часті листи з підписками.

На основі рядків, знайдених у коді, підписки будуть класифіковані на основі того, хто надсилає вам менше ніж десять листів на квартал, від 10 до 20 або більше ніж 20 листів на квартал. Ця категоризація має спростити визначення потенційних спамерів або підписок, про які ви могли забути.

Що ще важливіше, фільтр об’єднає всі ваші активні підписки в одному легкодоступному місці. Крім того, кнопка відписки буде доступна безпосередньо з ім’ям та логотипом відправника, що дозволить вам швидко відмовитися від небажаних підписок.

Хоча ця функція все ще перебуває на стадії розробки, з’явилися й інші ознаки її швидкого запуску. Користувачі Reddit повідомляють, що бачили спливаюче оголошення про функцію “Керування підписками”. Однак натискання на кнопку “Спробувати зараз” призводить до нескінченного екрана завантаження.

Нещодавно Gmail зробив крок до кращого управління підписками, додавши зручну кнопку відписки у своїх мобільних додатках. Нова функція керування підписками ґрунтується на цьому, обіцяючи ще більш спрощений спосіб очистити вашу поштову скриньку і, можливо, навіть втілити мрію про Zero Inbox в реальність.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть