Samsung запускає пробну версію 6G

Компанія Samsung Electronics нещодавно провела у США випробування мобільних мереж шостого покоління (6G). Про це інформує інформаційне агентство Yonhap.

Американський дослідницький центр Samsung (SRA) нещодавно звернувся до Федеральної комісії з зв’язку (FCC) за ліцензією на пробну частоту і отримав схвалення. Samsung Electronics хотіла перевірити, як працюватимуть смартфони з базовими станціями 6G. Повідомляється, що Samsung Electronics використовує радіохвилі зі смугою пропускання 133-148 ГГц в американській лабораторії в Техасі.

Варто згадати, що у червні цього року Samsung Electronics та Каліфорнійський університет Санта-Барбари (UCSB) успішно продемонстрували прототип системи бездротового зв’язку 6G. На цей раз реалізовано передачу даних на відстані 15 метрів зі швидкістю передачі 6,2 Гбіт/с. Прототип системи має частоту 140 ГГц та смугу пропускання 2 ГГц.

Samsung прогнозує, що 6G забезпечить пікову швидкість передачі даних у 50 разів вищу, ніж 5G. Samsung заявила, що рання комерціалізація стандарту 6G може статися у 2028 році, а повноцінний запуск для всіх користувачів запланований на 2030 рік.


Джерело Мydrivers

Не пропустіть