Перший космічний корабель з цивільними стартує 15 вересня

Сьогодні, 6 вересня, компанія SpaceX офіційно повідомила про те, що команда першої повністю цивільної місії під назвою Inspiration4 готова до старту, який запланований на 15 вересня.

В рамках місії Inspiration4 четверо туристів відправляться в космічний політ, запуск буде здійснений з Космічного центру імені Кеннеді. Екіпаж з чотирьох людей відправиться в кораблі Crew Dragon в триденну подорож навколо Землі, після чого корабель приземлиться в Атлантичному океані.

Мільярдер Джаред Іссакман (Jared Issacman), засновник Shift4 Payments, є командиром екіпажу. До нього приєдналися Хейлі Арсено (Haley Arceneaux), Сіан Проктор (Sian Proctor) і Кріс Семброскі (Chris Sembroski).

Арсено, який пережив рак кістки в дитинстві, був обраний в якості представника благодійної організації, а Проктор і Семброскі були відібрані в рамках глобального конкурсу.

І корабель Crew Dragon, і ракета Falcon 9 вже були в космосі раніше. Вони були схвалені для запуску після того, як команда ретельно вивчили кожну з систем корабля, а також дані системи наземної підтримки зі стартового майданчика.

Жоден член місії не є професійним астронавтом. Вони повинні прибути на стартовий майданчик 9 вересня, щоб почати останні приготування до польоту. Резервний день запуску призначений на 16 вересня.

Джерело Space
Не пропустіть