Новий тизер Moto X50 Ultra демонструє дизайн, схожий на Edge 50 Pro, і функції ШІ

Минулого місяця Moto X50 Ultra тизерили, називаючи новим “телефоном зі штучним інтелектом”. Motorola співпрацює з Формулою 1 для створення X50 Ultra. Дату запуску ще не оголошено, але ще один тизер розкриває дизайн Moto X50 Ultra. Він схожий на Motorola Edge 50 Ultra, представлений раніше цього місяця. Смартфон також може мати ті ж самі технічні характеристики, що й Edge 50 Ultra.

Ми дізнаємось більше про це пізніше, а поки що подивімося, чого очікувати від Moto X50 Ultra.

Дизайн Moto X50 Ultra

Moto X50 Ultra має такий самий дизайн, як і Motorola Edge 50 Pro. Він має вигнутий дисплей з перфорацією та потрійну задню камеру. На одному з тизерів Moto X50 Ultra у чорному кольорі зображений поруч з болідом Формули-1. Для контексту, материнська компанія Motorola, Lenovo, є одним зі спонсорів Формули-1.

Інший тизер показує Moto X50 Ultra з дерев’яною задньою панеллю, як в Edge 50 Ultra. Це свідчить про те, що це дійсно той самий телефон, але Moto X50 Ultra матиме більше функцій штучного інтелекту.

Очікується, що Moto X50 Ultra буде оснащений ШІ-асистентом Lenovo “Xiaotian”. Цей ШІ-асистент нещодавно був запущений на комп’ютерах Lenovo. Це буде доповненням до функцій ШІ, які вже доступні на Motorola Edge 50 Ultra. Деякі з них включають користувацькі шпалери зі штучним інтелектом і функцію, яка налаштовує параметри камери в залежності від сцени.

Moto X50 Ultra буде значною мірою зосереджений на функціях штучного інтелекту, але в решті телефон може мати ті ж самі характеристики, що й Motorola Edge 50 Pro. Оскільки цей телефон вже вийшов на ринок, подивімося, чого можна очікувати від Moto X50 Ultra.

Motorola Edge 50 Pro: технічні характеристики

Motorola Edge 50 Ultra оснащений 6,7-дюймовим POLED-дисплеєм з частотою оновлення 144 Гц і піковою яскравістю 2 500 ніт. Він працює на базі процесора Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 в парі з оперативною пам’яттю до 16 ГБ і внутрішньою пам’яттю до 1 ТБ. Що стосується програмного забезпечення, він також працює на базі інтерфейсу Hello UI на базі Android 14.

Edge 50 Ultra оснащений 50-мегапіксельною основною камерою, 64-мегапіксельним телефотооб’єктивом та 50-мегапіксельною надширококутною камерою. Він також має 50-мегапіксельну фронтальну камеру для селфі та відеодзвінків. Motorola Edge 50 Ultra оснащений акумулятором ємністю 4500 мАг з технологією зарядки TurboPower потужністю 125 Вт, підтримкою бездротової зарядки потужністю 50 Вт і зворотної зарядки потужністю 10 Вт.

Джерело 91mobiles

Не пропустіть