Погані новини для фанів Apple: майбутній iPad Air не отримає очікуваного покращення

iPad mini, iPad, iPad Air та iPad Pro – це планшети, які пропонує компанія Apple, і Pro, як ви могли здогадатися з назви, має найкращі характеристики. Технологія Mini-LED нібито мала з’явитися в 12,9-дюймовому iPad Air 2024 року, однак, схоже, Apple вирішила не пропонувати Mini-LED екрани в iPad Air.

Росс Янг, генеральний директор Display Supply Chain Consultants (DSCC) і відомий аналітик в індустрії дисплеїв, раніше заявляв, що iPad Air 2024 року може бути оснащений Mini-LED панеллю. Однак тепер він пояснює, що його нові джерела свідчать про те, що iPad Air буде оснащений LCD-панеллю через високу вартість виробництва Mini-LED панелей. Росс Янг також зазначив, що Apple представить абсолютно нову модель iPad з Mini-LED дисплеєм у четвертому кварталі 2024 року. Точна модель ще не визначена, можливо, це буде бюджетний iPad Pro або абсолютно нова лінійка iPad. Вже відомо, що Apple працює над новим iPad Air, але повні технічні характеристики ще не відомі.

Технологія Mini-LED дисплеїв поступово впроваджується в деяких пристроях, пропонуючи багатший контраст і по-справжньому чорні ділянки порівняно з LCD-панелями, але не зовсім такі, як OLED-дисплеї. Mini-LED дозволяє досягти кращої передачі кольорів за рахунок підсвічування дисплея набагато меншими світлодіодами. Apple вперше використала цю технологію панелі в iPad Pro 2021 року, і, схоже, вони й надалі уникатимуть використання Mini-LED в iPad Air через їхню дорожнечу.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть