OnePlus 13 наближається до запуску: розкрито деталі дисплея та чипсет

Хоча до презентації OnePlus 13 ще кілька місяців, в інтернеті вже почали з’являтися витоки та припущення щодо майбутнього телефону. Деякі нещодавні повідомлення натякали на дизайн та інші ключові деталі. Тепер же одне з джерел поділилося подробицями про розмір дисплея та чипсет ще не представленого OnePlus 13.

Не вказуючи назву телефону, інсайдер Digital Chat Station на Weibo згадав, що OnePlus 13 матиме 6,8-дюймовий OLED LTPO мікровигнутий дисплей і підтримуватиме роздільну здатність 2K. Також повідомляється, що він буде оснащений чипсетом Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4, який буде представлений цього року.

Варто зазначити, що це підтверджується нещодавнім звітом. Крім того, майбутній смартфон буде оснащений багатофокусною системою камер, включаючи перископну телефотокамеру, як у OnePlus 12, для кращого оптичного зуму.

З іншого боку, в останніх звітах згадується, що майбутній OnePlus 13 може стати першим телефоном з SoC Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4, але є суперечливі дані, які говорять про те, що це може бути й серія Xiaomi 15. Крім того, OnePlus 13 може бути оснащений функціями штучного інтелекту, ультразвуковим сканером відбитків пальців та основною камерою на 50 Мп, серед іншого.

Нещодавно витік рендеру, на якому, як очікується, зображено OnePlus 13, натякає на те, що задня панель телефону може зазнати значних змін з точки зору дизайну. Зображення показало, що замість кругового розташування камер, OnePlus 13 може мати вертикально вирівняні задні камери, які, як видно, розташовані у верхньому лівому куті телефону. З трьох датчиків середня камера має трохи ширше коло навколо, ніж інші два датчики. З іншого боку, на модулі камери помітне брендування Hasselblad.

Джерело 91mobiles

Не пропустіть