Huawei створила найшвидший в світі кластер штучного інтелекту

Компанія Huawei виступила на шанхайській конференції Huawei Connect 2019, де представила кластер штучного інтелекту під назвою Atlas 900. Це кластер, за допомогою якого рівень навчання нейронних мереж виходить на інший рівень. А для розробників додатків за допомогою кластеру використання нейронних мереж стає легшим і доступнішим.

Ця розробка уже пройшла тестування на визначення продуктивності. Результати дослідження показують, що даний кластер працює на 10 секунд швидше, ніж попередній світовий рекорд. В Atlas 900 встановлено тисячі чипів і три високошвидкісні інтерфейси.

«Зараз прийшов новий вік досліджень. Океан безмежного потенціалу не здатний вивчити лише один корабель. Тому сьогодні ми запускаємо на воду тисячі кораблів. Давайте працювати разом, щоб скориставшись історичної можливість вивести інтелект на новий рівень», – заявив заступник голови компанії Кен Ху.

Представники компанії відзначили, що вже сьогодні кластер задіяний в більш ніж 500 проектах, що мають відношення до десяти ключових галузях. Atlas 900 можна використовувати в самих різних областях наукових досліджень: від астрономії і прогнозування погоди до розробки нафтових родовищ і застосування в якості систем автономного водіння.

Компанія також розгорнула Atlas 900 на своєму хмарному сервісі в якості кластерної служби, що робить його більш доступним для клієнтів в різних галузях промисловості. У планах вендора – інвестувати ще $1,5 мільярда в свою програму для п’яти мільйонів розробників і дати можливість партнерам компанії по всьому світу створювати нові додатки.

Джерело gizmochina.com
Не пропустіть