Apple дозволить вам попередньо замовляти додатки за шість місяців

Стара політика дозволяла розробникам розміщувати свої додатки тільки за 90 днів до їх випуску.

Apple оновила політику App Store щодо попередніх замовлень, дозволивши розробникам пропонувати свої додатки за півроку до їх офіційного випуску. Компанія додала, що у такий спосіб розробники можуть «зацікавити» аудиторію і стимулювати більше попередніх замовлень.

Технічний гігант оголосив, що розробники можуть «дозволити клієнтам оформити попереднє замовлення за 180 днів до випуску додатка».

Офіційно попередні замовлення додатків з’явилися в App Store ще в 2017 році для пристроїв iOS, macOS і tvOS. Стара політика Apple дозволяла розробникам розміщувати попередні замовлення на свою продукцію тільки на термін від 2 до 90 днів, перш ніж вони стануть доступні для завантаження.

Тепер розробники можуть скористатися більш тривалим періодом попереднього замовлення, незалежно від того, чи є їх додаток безкоштовним або платним. Що стосується платних покупок, то гроші не будуть стягуватися з користувачів до тих пір, поки вони не будуть готові до завантаження програми. Коли додатки будуть запущені, клієнти отримають сповіщення.

Джерело engadget
Не пропустіть