ШІ Gemini тепер і в Google Фото: тепер ви зможете знайти будь що у своїх спогадах

Цьогорічна конференція Google I/O була дуже насиченою Gemini, і Google Фото не уникнули їхнього впливу. Google анонсував Ask Photos, «експериментальну функцію», яка буде впроваджуватися протягом наступних місяців, що полегшить вам доступ до певного спогаду або виклик інформації, яка знаходиться у вашій галереї.

Ця функція працює на базі Gemini та допоможе вам знайти те, що вам потрібно, не прокручуючи багато сторінок фотографій і відео. Як випливає з назви, за допомогою Ask Photos ви просто запитуєте те, що шукаєте, у природній формі.

Приклад, який наводить Google: «Покажіть мені найкращу фотографію з кожного національного парку, який я відвідав». Google Фото покаже вам те, що вам потрібно, позбавивши вас від безкінечного прокручування.

Функція Ask Photos також може надати вам інформацію, коли ви ставите питання про своє життя, наприклад, де ви відпочивали минулого року або коли закінчується термін дії ваших ваучерів. Завдяки мультимодальним можливостям Gemini може розуміти контекст і тему фотографій, щоб витягнути деталі. Якщо ви запитаєте його про тематику дня народження вашої дитини, він зрозуміє деталі, наприклад, які прикраси на задньому плані або на святковому торті, і дасть вам відповідь.

Ask Photos може допомогти вам створити відеоролик про подорож, підказуючи, які фотографії варто використати. Він навіть створить персоналізований підпис, яким ви зможете поділитися в соціальних мережах.

Цікаво, що якщо ви виправите відповідь або надасте додаткову інформацію, Ask Photos може запам’ятати такі деталі на майбутнє. Google заявляє, що люди не переглядатимуть ваші розмови та особисті дані в Ask Photos, «за винятком рідкісних випадків, коли йдеться про зловживання або заподіяння шкоди». Компанія також обіцяє не навчати на цих персональних даних жодні продукти зі штучним інтелектом за межами Google Photos, включно з іншими моделями та продуктами Gemini.

Джерело GSMArena

Не пропустіть