Samsung Galaxy S25 Ultra отримає чотири камери: відомі деталі

Кілька днів тому в мережі з’явилася новина про те, що Samsung відмовилася від телекамери для Galaxy S25 Ultra. Тепер надійний витік Ice Universe стверджує, що вони впевнені, що наступний Samsung Galaxy S25 Ultra все ж матиме чотири камери.

До запуску сімейства Galaxy S25 ще кілька місяців, але це не заважає витокам то тут, то там розкривати ключові деталі про представників сімейства Galaxy S25. Останній з них свідчить про значне оновлення камери, яке ми очікуємо від S25 Ultra.

Samsung Galaxy S25 Ultra може отримати телекамеру

За даними Ice Universe, Samsung все ще планує постачати Galaxy S25 Ultra з чотирма камерами, як і Galaxy S24 Ultra до цього, і Galaxy S23 Ultra до цього. Інсайдер не тільки стверджував, що він впевнений, що 3-кратний модуль нікуди не зникне, але й припустив, що оновлення цілком можливе.

З моменту дебюту Galaxy S21 Ultra 10-мегапіксельна 3-кратна камера залишилася практично незмінною. Точна фокусна відстань (67 або 70 мм) і розмір сенсора трохи змінилися, але не набагато. Так само нічого не змінилося в 12-Мп надширококутній камері з кутом огляду 120° з часів S20 Ultra. Однак основна камера зазнала численних змін: від 108-Мп датчика HM1 в S20 Ultra до 108-Мп HM3 в S21 і S22 Ultra і 200-Мп HP2 в S23 і S24 Ultra.

Раніше в інтернеті з’явилася інформація, що основний датчик на 200 Мп компенсує відмову від телеоб’єктива для зйомки з короткою фокусною відстанню. Чутки припускають, що Galaxy S25 Ultra буде використовувати той самий датчик HP2, що і його попередник, але з додатковими покращеннями для захоплення більшої кількості світла. Це вдосконалення змусило багатьох повірити, що Samsung позбудеться 3-кратної телекамери.

Більше того, інше надійне джерело, Revegnus на Twitter/X, також стверджує, що в S25 Ulta буде чотири камери. Однак витік BennettBuhner стверджує, що Galaxy S25 Ultra матиме лише три камери, а не чотири.

Джерело 91mobiles

Не пропустіть