Ще більше, ніж очікувалося: iPhone 16 Pro Max буде дійсно величезним

Очікується, що майбутній iPhone 16 Pro Max цього року збільшить загальний розмір з 6,7 до 6,9 дюйма, і нове зображення дає нам гарне уявлення про те, як поточний iPhone 15 Pro Max порівнюється з тим, що може стати найбільшим iPhone в історії Apple.

На зображенні ниже, розміщеному на X від ZONEofTECH, показана макетна модель, що представляє iPhone 16 Pro Max поряд з реальним iPhone 15 Pro Max. Макети призначені для заміни реальних пристроїв для демонстрації або тестування, і тому вони повинні відповідати розмірам і змінам у дизайні ще не випущених iPhone.

Зі збільшенням розміру більшої преміальної моделі Apple, за чутками, в районі 0,2 дюйма, різниця візуально помітна, але чи буде вона настільки значущою для користувачів у реальному використанні – це вже інше питання.

Очікується, що менший iPhone 16 Pro збільшиться з 6,1 до 6,3 дюйма, а оскільки обидві моделі iPhone 16 Pro, як очікується, будуть більшими, вони також будуть вищими й ширшими, ніж моделі iPhone 15 Pro. Хоча товщина залишиться незмінною, вага, ймовірно, трохи збільшиться через більший розмір.

Зверніть увагу, що, за чутками, Apple також використовує технологію Border Reduction Structure (BRS) для моделей iPhone 16 Pro, яка, як очікується, призведе до зменшення розмірів рамки, що згодом дозволить отримати більше місця для дисплея в межах цих розмірів.

Крім того, дисплей iPhone 16 Pro може бути на 20% яскравішим для типового SDR-контенту з типовою яскравістю SDR до 1200 ніт. У сукупності ці зміни можуть призвести до суттєвого покращення якості перегляду екрана.

Тим часом очікується, що iPhone 16 та iPhone 16 Plus залишаться з діагоналлю 6,1 та 6,7 дюйма, як і їхні попередники. Якщо Apple дотримуватиметься своїх типових щорічних термінів запуску iPhone, лінійка iPhone 16 буде випущена приблизно в середині вересня.

Джерело MacRumors

Не пропустіть