Баг iOS 17.5 повертає старі фотографії, видалені кілька років тому

Apple випустила iOS 17.5 та iPadOS 17.5 на початку цього тижня, і, на жаль, з ними є проблема — старі, видалені фотографії знову з’являються в галереї.

У деяких випадках ці фотографії були видалені багато років тому, але вони знову з’являються в бібліотеках користувачів. Досить сказати, що це величезна проблема конфіденційності, якщо фотографії, які мали б припинити своє існування, якимось чином все ще знаходяться на серверах Apple.

Один користувач на Reddit повідомив, що старі фотографії, видалені ще у 2021 році, раптово з’явилися в iCloud як «нещодавно завантажені». Кілька інших редакторів Reddit підтвердили цю проблему. В іншого користувача чотири конкретні фотографії продовжують з’являтися навіть після багаторазового видалення, знову і знову.

Це, щонайменше, викликає занепокоєння. Незрозуміло, що відбувається і чим викликана така поведінка, але можна з упевненістю припустити, що ніхто не очікував, що фотографії, видалені багато років тому, зможуть «повернутися до життя», враховуючи, що в альбомі «Нещодавно видалені» можна зберігати матеріали лише 30 днів.

Apple ще не визнала цю проблему, але сподіваємося, що це станеться незабаром, і, якщо ми не просимо занадто багато, хотілося б почути реальне пояснення того, як це могло статися, а також неминуче виправлення.

Намагаючись виправити помилку синхронізації фотографій, яка сталася в iOS 17.3, Apple, можливо, ненавмисно спричинила цю проблему, припускають деякі користувачі. Цікаво, що деякі користувачі, які запустили бета-версію iOS 17.5 для розробників 4 до того, як iOS 17.5 була випущена для всіх, повідомили про дуже схожі проблеми, які, очевидно, були проігноровані.

Джерело GSMArena

Не пропустіть