Samsung висміяв провальну рекламу iPad Pro від Apple – відео

Компанія Samsung почула, що Apple вдалося засмутити багатьох людей рекламою «Crush», показаною минулого тижня, в якій інструменти, аркадні ігри та скульптури втиснули в блискучий новий iPad Pro з OLED-екраном, і, очевидно, просто зобов’язана була втрутитися в цю розмову. Зрештою, Apple вибачилася, а один з керівників компанії сказав, що вона «не влучила в ціль».

З одного боку, відгукнулися такі творчі люди, як Г’ю Грант, і всі, хто помітив надто прямолінійну репрезентацію підходу великих технологій до мистецтва, авторських прав і минулого, що спирається на міць генеративних інструментів штучного інтелекту. З іншого боку, були люди, яких дратувала сама думка про те, що була якась реакція.

У відповідь акаунт Samsung Mobile на X опублікував це відео з хештегом «UnCrush», яке, як повідомляє Ad Age, було створено BBH USA і знято режисером Дзен Пейсом (Zen Pace). У ньому показано жінку, яка переступає через уламки та розлиту фарбу, що нагадує кінець великого інциденту з гідравлічним пресом Apple, і сідає на місце, щоб наспівувати та грати ноти на гітарі, якій допомагають ноти, що відображаються на її планшеті Galaxy Tab S9, та сила штучного інтелекту Galaxy AI.

Незалежно від того, на чиєму боці ви перебуваєте, коли справа доходить до великого політичного розколу в рекламі iPad, трохи кумедно спостерігати, як Samsung знову намагається знайти слабке місце в броні Apple. Маркетинговий відділ Samsung раніше практично спеціалізувався на таких речах, які, як стверджували юристи компанії, «зводили Apple з розуму», але, схоже, у нього закінчився бензин після видалення реклами про те, що iPhone випускає зарядний адаптер, що входить до комплекту поставки. Останні спроби, як-от тест-драйв Galaxy для власників iPhone у браузері, просто не мали такого ефекту, як висміювання цієї характерної виїмки.

Джерело The Verge

Не пропустіть