TikTok перетворюється на YouTube: на платформі можуть з’явитися годинні відео

TikTok експериментує з 60-хвилинними відео, компанія підтвердила це виданню TechCrunch. Ця функція доступна лише для певних користувачів, і найближчим часом не планується її широке поширення.

Компанія поступово збільшує тривалість відео: у січні вона надала деяким авторам доступ до 30-хвилинних роликів, а зараз користувачі можуть завантажувати контент тривалістю до 10 хвилин. Автори контенту, які продають підписки, також мають доступ до 20-хвилинних завантажень.

Допис від @mattnavarra
Переглянути в Threads

Поява TikTok започаткувала еру короткого вертикального відеоконтенту, але сьогодні платформа схиляється до довшого, більш схожого на YouTube, контенту. На початку цього року деякі творці TikTok отримали сповіщення, що їхній контент отримає «поштовх», якщо вони будуть ділитися горизонтальними роликами замість вертикальних. Тепер програма монетизації платформи вимагає, щоб автори ділилися відео тривалістю понад хвилину, щоб відповідати вимогам.

Вибухова популярність TikTok змусила незліченну кількість інших компаній – від Meta і YouTube до навіть LinkedIn – додати короткі відеоканали на свої платформи. Але поки всі інші намагаються відтворити привабливість сторінки «Для вас», TikTok подвоює ставку на довгий контент і прямі трансляції – формати, які більше асоціюються з YouTube або Twitch. TikTok регулярно проводить заходи з прямою трансляцією, зокрема музичний конкурс минулого року, оскільки він виходить за рамки невеликого за розміром контенту.

Джерело The Verge

Не пропустіть