Завантажувати відео на смартфон з YouTube стало простіше

Команда Google почала впроваджувати нову функцію для відеоплатформи YouTube, яка поки що не стала широко доступною. Вона називається Smart Downloads (Розумне завантаження).

Smart Downloads з’явилася у деяких користувачів програми YouTube на пристроях з операційною системою Android. Зважаючи на те, що вона працює в тестовому режимі, Google досліджує можливості та реакцію користувачів на невеликій аудиторії. Доступ до неї отримали здебільшого користувачі з Європи. Крім того, для роботи потрібна нова версія ОС – Android 12.

Smart Downloads дозволяє автоматично завантажувати відео, коли пристрій Android підключено до Wi-Fi. У такий спосіб можна завантажувати до 20 роликів щотижня. Офлайн-контент з’явиться на сторінці “Завантаження” (на вкладці “Бібліотека”).

Ця функція майже ідентична тій, що пропонується YouTube Music, але дозволяє завантажувати далеко не лише музичні кліпи. Вона виявиться корисною для користувачів тарифів з обмеженням на передачу даних, або в місцевості з поганим або відсутнім покриттям стільникового зв’язку.


Джерело 9to5google

Не пропустіть