Після 14 років очікування: Apple нарешті випускає Калькулятор для iPad

Apple нарешті планує створити додаток Калькулятор для iPad, коли минуло понад 14 років з моменту запуску першого пристрою. Про це повідомляє джерело, знайоме з ситуацією.

iPadOS 18 включатиме вбудований додаток Калькулятор для всіх моделей iPad, що сумісні з оновленням програмного забезпечення, яке, як очікується, буде представлено під час щорічної конференції розробників Apple WWDC 10 червня.

Відсутність офіційного додатка Калькулятор на iPad була довготривалим мемом у соціальних мережах, оскільки користувачі чекали на його появу. Тим часом власники iPad покладалися на додатки калькулятора в App Store, такі як PCalc та Calcbot.

AppleInsider минулого тижня повідомив, що macOS 15 матиме оновлений додаток Калькулятор з інтеграцією з додатком Notes, змінним вікном, бічною панеллю, яка відображає останні розрахунки, та багато іншого. Хоча ми ці деталі незалежно ще не підтверджені, можливо, що оновлений додаток для Mac буде базуватися на новому додатку для iPad.

Перша бета-версія iPadOS 18, як очікується, буде випущена відразу після ключової промови WWDC, а оновлення має бути широко доступним у вересні.

Тепер, якби тільки ми могли отримати Instagram та WhatsApp для iPad… Можливо, на це піде ще років 10-15.

Джерело MacRumors

Не пропустіть