Стало відомо, коли Apple проведе конференцію для розробників WWDC 2024: що на ній покажуть

Компанія Apple оголосила, що 35-та щорічна Всесвітня конференція для розробників (WWDC) відбудеться з 10 по 14 червня. Основна презентація на WWDC 2024 запланована на 10 червня в кампусі Apple Park в Купертіно, штат Каліфорнія. Решта заходів відбудуться онлайн і є безплатними для розробників.

Чого очікувати від цьогорічного виступу? WWDC, як правило, орієнтований на програмне забезпечення, тому ми можемо почути деякі подробиці про роботу Apple над штучним інтелектом протягом останнього року або близько того. Інші повідомлення вказують на те, що Apple продемонструє набір майбутніх оновлень, включаючи iOS 18, iPadOS 18, tvOS 18, macOS 15 і watchOS 11, згідно з MacRumors. Також цілком ймовірно, що компанія представить наступну операційну систему для нещодавно випущеної гарнітури Apple Vision Pro – visionOS 2.

Можливо, ми навіть отримаємо кілька нових апаратних анонсів. Хоча зазвичай конференція WWDC, як правило, пов’язана з програмним забезпеченням, тогорічна WWDC була переповнена анонсами продуктів, від вищезгаданого Vision Pro до 15-дюймового M2 MacBook Air. Mac Mini був відсутній в останніх оновленнях продуктів, тож, можливо, компанія оголосить про оновлення на базі M3.

Що стосується нового програмного забезпечення, то було багато чуток про iOS 18. Повідомлялося, що Apple може інтегрувати штучний інтелект Gemini AI від Google з Siri та різними додатками для iPhone. Зверніть увагу на підозріле написання слова “Absolutely Incredible” з великої літери у наведеному вище дописі віцепрезидента Apple з міжнародного маркетингу Бреда Джосвіака, який підморгує, що він визнає цей крок. Також передбачається, що програмне забезпечення смартфонів дозволить користувачам розміщувати додатки в будь-якому місці сітки домашнього екрана і запропонує підтримку RCS в додатку “Повідомлення”, поряд зі звичайним набором змін у дизайні.

Доповідь буде доступна в додатку Apple Developer, на вебсайті Apple і на YouTube. Компанія також запрошує 50 переможців щорічного конкурсу Swift Student Challenge відвідати WWDC особисто.

Джерело Engadget

Не пропустіть