iOS 18 наближається до Android: нова версія системи дозволить кастомізувати домашній екран

Хоча іконки додатків, швидше за все, залишаться прив’язаними до невидимої сітки на головному екрані, щоб забезпечити певну уніфікацію, джерела стверджують, що в iOS 18 користувачі зможуть більш вільно розташовувати іконки.

Наприклад, очікується, що в оновленні з’явиться можливість створювати порожні місця, рядки й стовпчики між іконками додатків.

Марк Гурман з Bloomberg першим повідомив, що iPhone отримає “більш настроюваний” головний екран, починаючи з iOS 18. Вже зараз можна налаштовувати головний екран і створювати порожні іконки додатків за допомогою таких додатків, як Shortcuts і Widgetsmith, але власні можливості персоналізації від Apple будуть більш зручними та офіційними.

Користувачі iPhone вже мають можливість налаштовувати екран блокування, починаючи з iOS 16, і ми очікуємо, що в iOS 18 аналогічну функцію буде реалізовано і на головному екрані. За повідомленнями від джерел, оновлення додасть додаткові можливості кастомізації домашнього екрана, і це може призвести до найбільшого оновлення домашнього екрана за останні кілька років.

Apple анонсує iOS 18 на своїй щорічній конференції для розробників WWDC у червні. Серед інших функцій та змін, які, за чутками, очікуються в оновленні, — нова генеративна функція штучного інтелекту для Siri та кількох додатків, підтримка RCS у додатку “Повідомлення” для покращення обміну повідомленнями між iPhone та пристроями Android, зміни дизайну та багато іншого.

Джерело MacRumors

Не пропустіть