Apple натякає на анонси функцій ШІ в iOS 18, які відбудуться на WWDC 2024

Вчора Apple оголосила офіційні дати проведення 35-ї щорічної Всесвітньої конференції для розробників, яка розпочнеться в понеділок, 10 червня. У своїх анонсах Apple іноді дає нам незначні натяки на те, чого очікувати, і Грег Джосвіак робить деякі не дуже тонкі посилання на ШІ.

У своєму твіті Джосвяк заявив, що подія WWDC 2024 буде “Абсолютно неймовірною”, і він навмисно написав з великої літери перші дві літери кожного слова – AI.

Ходило багато чуток про те, що ШІ буде в центрі уваги в iOS 18, macOS 15 та інших оновленнях операційних систем, які вийдуть цього року. Apple додасть функції штучного інтелекту до багатьох своїх вбудованих додатків, а також веде переговори з Google та іншими компаніями про інтеграцію існуючої великої мовної моделі (LLM) в iOS 18.

Протягом останніх кількох місяців керівники Apple підтвердили, що компанія працює над ШІ, а в лютому генеральний директор Apple Тім Кук заявив, що Apple планує “відкрити нові горизонти” в галузі генеративного ШІ у 2024 році. “Ми віримо, що це відкриє трансформаційні можливості для наших користувачів”, – сказав Кук.

У листопаді Кук підтвердив, що Apple “досить багато інвестує” в ШІ, а під час останнього телефонного дзвінка з приводу прибутку він сказав, що Apple витрачає “величезну кількість часу і зусиль” на ШІ, а подробиці з’являться пізніше у 2024 році.

Конференція WWDC 2024 відбудеться протягом тижня, починаючи з 10 червня, і розпочнеться з ключового заходу, на якому буде представлено iOS 18 та інші оновлення операційної системи.

Джерело MacRumors

Не пропустіть