Bloomberg: Apple все ще веде переговори про ШІ для iPhone з Google та OpenAI

Apple веде переговори з Google та OpenAI про використання їхніх генеративних великих мовних моделей в якості основи для нових функцій штучного інтелекту в iPhone, але офіційного оголошення не очікується до літа, повідомляє Bloomberg.

Сьогоднішнє повідомлення слідує за новиною про те, що Apple веде переговори з Google про інтеграцію свого штучного інтелекту Gemini в iPhone в рамках iOS 18.

Генеральний директор Apple Тім Кук пообіцяв, що цього року компанія “відкриє нові горизонти” в галузі штучного інтелекту, і iOS 18, як очікується, відіграватиме в цьому важливу роль. Однак, як кажуть, внутрішня робота Apple зосереджена на менш масштабних функціях штучного інтелекту, які працюють на пристрої та не потребують підключення до інтернету.

Для створення більш потужних хмарних генеративних функцій ШІ, таких як можливість створювати зображення та писати есе на основі окремих підказок, Apple шукає партнера, який вже має необхідну масштабну апаратну інфраструктуру та обчислювальні можливості.

Очікується, що Siri скористається перевагами вдосконалень штучного інтелекту, які Apple планує впровадити в iOS 18. Один з витоків припустив, що Apple планує використовувати великі мовні моделі, щоб повністю оновити Siri та перетворити її на “ідеального віртуального асистента”.

Марк Гурман з Bloomberg каже, що однією з особливостей, яку розробляє Apple, є покращена взаємодія між Siri та додатком “Повідомлення”, що дозволить Siri ефективніше автоматично доповнювати речення та відповідати на складні запитання.

Але оскільки Nvidia та інші компанії, що займаються розробкою штучного інтелекту, продовжують змінювати технологічний ландшафт, деякі інвестори занепокоєні тим, що Apple не встигне за темпами змін і може не побачити очікуваного “гіперзростання”, якщо виробник iPhone не зможе підвищити довіру до себе, розгорнувши функції генеративного ШІ вже цього року.

Джерело MacRumors

Не пропустіть