Gemini від Google нарешті підтримує музичні сервіси – Spotify та інші

Асистент Gemini став чудовою заміною Google Assistant на багатьох фронтах. Однак він все ще має деякі обмеження, наприклад, не може ідентифікувати пісні або працювати зі сторонніми музичними сервісами, такими як Spotify. Але Google може незабаром надати Gemini функцію, яка зніме ці обмеження.

Google, схоже, готується надати своєму чат-боту нову функцію, пов’язану з музикою. Згідно з інформацією від AssembleDebug, наданою PiunikaWeb, Gemini незабаром може отримати опцію “Музика”, яка дозволить користувачеві “вибирати бажані сервіси для відтворення музики”. Цю можливість було виявлено на сторінці налаштувань Gemini.

На зображеннях нижче ви можете бачити, що ця функція з’являється як передостання опція у списку. Коли ви натиснете “Музика”, ви потрапите на сторінку, де можете “Вибрати медіа провайдера за замовчуванням”. Наразі ця сторінка виглядає порожньою, на ній немає жодного сервісу.

Ця функція натякає на те, що незабаром користувачі зможуть вибрати сервіс, з яким Gemini зможе інтегруватися. Після інтеграції це відкриє можливість змусити Gemini відтворювати музику за допомогою голосових команд.

Невідомо, чи розширить Google цю функцію на інші типи медіа, такі як аудіокниги чи подкасти. Крім того, немає інформації про те, коли компанія планує запустити цю функцію. Але коли і якщо це станеться, це буде перемогою для музичних ентузіастів.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть