UPG_price_d+m

Якою буде нова гра Nintendo – Pokemon Masters

Незабаром Nintendo випустить гру Pokémon Masters. У ній потрібно збирати не тільки покемонів, але і тренерів.

Розробкою Pokémon Masters займається студія DeNA, яка створила для Nintendo мобільні версії ігор Super Mario, Animal Crossing, Mario Kart і Fire Emblem Heroes. Nintendo належить 10% цієї студії.

Сценарій Pokémon Masters побудований навколо збирання «тренерів» – персонажів, які володіють різними покемонами. Тому, якщо вам необхідний будь-якої покемон, доведеться добути тренера, якому він належить. На момент запуску буде доступно 65 пар тренерів і покемонів, а надалі їх число збільшиться.

Розблокувати персонажів можна кількома шляхами. Можна придбати за справжні гроші внутрішньоігрову валюту і витратити її на розширення своєї колекції. Або заробити цю валюту в самій грі, виконуючи різні завдання. Крім того, можна слідувати сценарній лінії гри — битися з іншими тренерами і отримувати нагороди за перемогу над гравцями.

Найперший тренер, якого видають гравцеві, володіє покемоном Пікачу. Поступово можна збільшити свою колекцію і брати участь в битвах. Зазвичай в битві задіяні три тренери з вашого боку і стільки ж з боку противника. У кожного тренера є унікальний покемон, а у кожного покемона — спеціальна атака, яку можна використовувати після того, як він набереться сил в серії звичайних атак. Можна кооперуватися з іншими гравцями в битві зі штучним інтелектом або живими суперниками.

Крім внутрішньо валюти в Pokémon Masters передбачено ще близько десятка ресурсів, які потрібно збирати, щоб потім витратити на здійснення різних дій, наприклад, для еволюції покемонів і отримання більш сильних героїв або переходу на наступний рівень. У грі немає «енергії», яку доводилося б заповнювати, тобто грати можна скільки завгодно довго.

Точна дата релізу Pokémon Masters невідома, повідомляється лише, що гра вийде на Android і iOS влітку 2019 року.


Не пропустіть