Cyberpunk 2077 отримає безплатну пробну версію на PS5 і Xbox Series X/S вже цими вихідними

Нічне місто шукає нових мешканців – навіть якщо це будуть тимчасові мешканці, які опиняться по сусідству на кілька годин. CD Projekt Red пропонує гравцям PlayStation 5 та Xbox Series X/S можливість безплатно випробувати Cyberpunk 2077 протягом великодніх вихідних.

Ви зможете зіграти до п’яти годин у масштабну рольову гру від першої особи без додаткової плати з 11:00 28 березня до 2:59 1 квітня за східноєвропейським часом. Члени PlayStation Plus Premium також мають доступ до п’ятигодинної пробної версії гри, але CDPR зазначає, що підписка не потрібна, щоб приєднатися до гри на цих вихідних.

Якщо ви ефективний гравець, п’яти годин ігрового часу може бути достатньо, щоб пройти ключову місію пограбування наприкінці першого акту. Саме там історія по-справжньому розкривається і, можливо, спонукає вас купити повну версію, щоб продовжити гру.

Cyberpunk 2077 мала катастрофічний дебют у 2020 році й була в настільки поганому стані, що Sony вилучила її з PlayStation Store і запропонувала відшкодування. Зараз гра в набагато кращому стані. Доповнення Phantom Liberty або оновлення 2.0 докорінно змінило деякі ключові системи, і новачки зможуть безплатно спробувати останнє вже цими вихідними.

Джерело Engadget

Не пропустіть