Стали відомі квітневі ігри PlayStation Plus: Immortals of Aveum – очолює список

У середу Sony представила квітневі щомісячні ігри для PlayStation Plus. До набору увійшли Immortals of Aveum, Minecraft Legends, Skul: The Hero Slayer та набір скінів та пропусків для Overwatch 2. Передплатники PS Plus на рівнях Essential, Extra та Premium можуть отримати ігри, починаючи з вівторка, 2 квітня.

Immortals of Aveum (PS5) подавала надії, але її формула “шутер від першої особи з магією замість зброї” не була неймовірно успішною в комерційному плані. Гра, видана EA, отримала змішані відгуки, і дата її виходу – в умовах конкуренції з такими іграми, як Baldur’s Gate III, Armored Core VI й Starfield – швидше за все, не допомогла. Це призвело до того, що інді-розробник Ascendant Studios звільнив майже половину свого персоналу через кілька тижнів після запуску. Проте, незважаючи на підозріло плавну механіку та надто рідкісний натовп, гравцям сподобалася кінематографічність і досить потужні магічні атаки, тож, можливо, варто перевірити її без ризику, оформивши підписку.

Minecraft Legends (PS5 / PS4) – найпопулярніша гра всіх часів і народів, яка перетворилася на екшн-стратегію в реальному часі. У блоковому стилі франшизи гравці створюють альянси, щоб перемогти нападників-піглінів з Нижнього виміру. Гра включає однокористувацький сюжетний режим і мультиплеєр для восьми гравців.

Skul: The Hero Slayer (PS4) – це ретро 2D рольова гра з бічною прокруткою. Ви граєте за скелета, який може обмінюватися черепами – і, в свою чергу, здібностями – зі своїми вбитими ворогами. Гра дозволяє вибрати два типи здібностей і заохочує швидке перемикання під час бою.

Окрім цих трьох ігор, у квітні всі передплатники PlayStation Plus зможуть отримати ексклюзивний набір Overwatch 2 Mega Bundle. До набору входять дев’ять скінів і п’ять пропусків рівня Battle Pass. Спочатку вам потрібно завантажити Overwatch 2 з PlayStation Store, після чого набір одразу з’явиться в грі (незалежно від того, чи ви новий гравець, чи повернулися до неї).

Джерело Engadget

Не пропустіть