GeForce NOW йде ва-банк з Fallout на цьому тижні

Фанати Fallout отримали гарну нагороду цього тижня, коли всі 8 епізодів серіалу вийшли на Prime Video на день раніше 10 квітня, а тепер GeForce NOW дає можливість підписникам провести ще трохи більше часу в пустці. Не соромтеся робити це як під час перегляду серіалу, так і після нього. Навіть поза домом, адже GeForce NOW дозволяє грати в ігри в хмарі.

На додаток до ігор серії Fallout, цього тижня до сервісу буде додано ще 8 ігор для потокової трансляції. Це GIGANTIC: RAMPAGE EDITION, Inkbound 1.0, Broken Roads, Infection Free Zone, Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition, Backpack Battles, Ghostrunner і Terra Invicta. Перші чотири гри – це нові релізи, які вийшли лише цього тижня. Тож якщо ви вже почали занурюватися в них вдома на ПК, тепер у вас є можливість пограти в них і на ходу.

Також є хороші новини для шанувальників HoYoverse. Honkai Star Rail скоро з’явиться в GeForce NOW. NVIDIA не називає дату релізу. Однак, компанія каже, що це буде “заплановано до випуску в цьому кварталі”. Це означає, що вона має з’явитися до липня, оскільки другий квартал нещодавно розпочався наприкінці березня. Вперше Honkai Star Rail була анонсована для GeForce NOW ще на виставці CES 2024. Тож це вже давно на часі.

Незалежно від того, чи викликає у вас ностальгію серіал Fallout, чи ви просто любите проводити години за грою, тепер у вас є два нових способи насолодитися ігровою франшизою. Fallout 4 та Fallout 76 доступні в GeForce NOW відсьогодні, 12 квітня. Для Fallout 4 вам потрібно мати гру в Steam. Для Fallout 76 ви можете володіти копіями гри для Steam або Xbox. І якщо ви ще не почали дивитися серіал на Prime Video, то обов’язково подивіться.

Очевидно, що історія не є точною і не базується на історії жодної з ігор. Однак він досить близько слідує за першоджерелом і, цілком можливо, є найкращою ігровою адаптацією на телебаченні. Це весела прогулянка по пустці, яка приносить задоволення кожну хвилину. Також тут є безліч маленьких пасхальних яєць, які неодмінно сподобаються відданим фанатам Fallout.

Джерело Android Headlines

Не пропустіть