WhatsApp запускає грошові перекази через платіжну систему Facebook

Месенджер WhatsApp запускає функцію електронних переказів та платежів для користувачів в Бразилії. Про це в Facebook повідомив Марк Цукреберг. Платежі здійснюватимуться через платіжну систему Facebook Pay, про запуск якої компанія оголосила в листопаді минулого року.

За допомогою цієї системи користувачі зможуть відправляти гроші або оплачувати покупки в місцевих компаніях прямо в месенджері. У блозі WhatsApp відзначається, що в Бразилії налічується понад 10 млн малих і мікропідприємств.

«Тепер клієнти можуть не тільки переглянути каталог магазину, а й розрахуватися за придбані в ньому товари», – уточнюють в WhatsApp.

Система підтримує карти місцевих банків Banco do Brasil, Nubankі Sicredi. Також компанія співпрацює з провідною платіжною системою в Бразилії – Cielo. Щоб скористатися функцією, користувачеві необхідно ввести спеціальний 6-значний пін-код і прикласти відбиток пальця.

Оскільки функція платежів працює через платіжну систему Facebook Pay, в майбутньому компанія планує дозволити використовувати одну і ту ж картку у всіх сервісах Facebook.

Today we're starting to launch payments for people using WhatsApp in Brazil. We're making sending and receiving money as…

Publiée par Mark Zuckerberg sur Lundi 15 juin 2020

Для користувачів послуга буде безкоштовною, з підприємств платіжна система буде стягувати комісію за обробку клієнтських платежів.Не пропустіть