Вчені створили рукавичку для перекладу мови жестів в текст

Вона працює з точністю до 99%.

Дослідники з UCLA розробили недорогу високотехнологічну рукавичку, яка може переводити мову жестів у письмові слова та візуальні елементи на смартфоні. Система працює в режимі реального часу і може інтерпретувати 660 знаків американської мови жестів з точністю 98,63%.

Система складається з пари рукавичок з п’ятьма тонкими датчиками, виготовленими з електропровідних ниток, які розтягуються під час рухів пальців і фіксують положення кисті, що позначає букву, цифру або цілу фразу. Сигнали надходять на друковану плату розміром з доларову монету, розташовану на задній частині рукавички, яка потім передає бездротові сигнали на смартфон.

Додаток здатний перетворювати жести у текст в режимі реального часу зі швидкістю до слова в секунду (60 слів за хвилину).

В американській мові жестів враховується й міміка. Тому в систему перекладу інженери додали датчики, що встановлюються на обличчя: між бровами і навколо рота. Датчики фіксують вираз обличчя для більшої синхронності перекладу.

Поки що це лише прототип, і для того, щоб рукавицям з’явитися на ринку, розробникам необхідно розширити словарний запас.


Джерело engadget

Не пропустіть