В Xiaomi розповіли, як будуть заряджатись смартфони у майбутньому

В компанії Xiaomi напередодні анонсували кілька нових передових технологій і розповіли, коли буде здійснений технологічний прорив. Він дозволить зробити смартфони ще більш досконалими.

Xiaomi ще раз показала технологію HyperCharge, яка заряджає смартфон від 200-ватного адаптера. Повна зарядка випробуваного зразка з батареєю 4000 мА•год від 0 до 100% зайняла всього 8 хвилин. За словами Xiaomi, настільки висока потужність подачі енергії не шкодить акумулятору – за 800 циклів він зберігає 80% номінальної ємності (тоді як нормальним вважається збереження 60% ємності після 400 циклів).

Xiaomi розповіла, що використовує при виготовленні USB-портів сплав родію і рутенію – такий матеріал володіє низьким опором, тому майже не нагрівається, що підвищує термін служби зарядного роз’єму, а також не схильний до корозії. При нагріванні роз’єму спеціальний датчик віддає зарядному пристрою команду знизити струм або припинити зарядку.

Інженери Xiaomi також дали зрозуміти, що в наступному році можуть з’явитися смартфони без зарядного порту. Вони зможуть заряджатися від бездротових адаптерів, в тому числі з відстані кількох десятків сантиметрів або навіть метрів.

У Xiaomi вже були прототипи таких смартфонів і бездротових зарядних пристроїв дальньої дії, а в 2022 році такі гаджети нарешті можуть з’явитися у відкритому продажу.

Не пропустіть