У США ухвалили законопроєкт, який може заборонити TikTok

Палата представників Конгресу США знову проголосувала за законопроєкт, який може заборонити TikTok. Оновлена версія законопроєкту вимагає від ByteDance продати соціальну мережу американській компанії протягом одного року замість шести місяців. Якщо цього не буде зроблено, TikTok буде вилучено з Apple App Store та Google Play Store.

TikTok заздалегідь опублікував заяву на X, в якій говорилося, що заборона “розтопче право на свободу слова 170 мільйонів американців, зруйнує 7 мільйонів підприємств і закриє платформу, яка щорічно приносить 24 мільярди доларів в економіку США”.

Це не вплинуло ні на кого з Палати представників, і законопроєкт був схвалений з ще більшою підтримкою, ніж минулого місяця, 360-58 голосами. Представник республіканців від Техасу Майкл Маккол, автор законопроєкту, заявив, що він захистить американців і особливо американських дітей від “згубного впливу китайської пропаганди”.

Очікується, що законопроєкт пройде голосування в Конгресі, і коли це станеться, президент Джо Байден повинен буде підписати його як закон. Він уже заявив, що зробить це. Як тільки це станеться, компанія ByteDance, власник TikTok, матиме дванадцять місяців на те, щоб знайти американського покупця для соціальної платформи або ж зіткнутися з забороною.

Джерело GSMArena

Не пропустіть