Apple оголошує подію “Let Loose” на 7 травня: що на ній покажуть

Apple оголосила, що проведе спеціальну подію у вівторок, 7 травня, о 7 ранку за тихоокеанським часом (17:00 за київським часом), з можливістю онлайн-трансляції на сайті Apple.com та на YouTube, як зазвичай. Запрошення на подію має слоган “Let Loose” і показує художнє зображення Apple Pencil, що натякає на те, що основною темою події будуть iPad.

У запрошенні на подію не згадується про компонент участі особисто, з Apple, яка запрошує медіа дивитися онлайн разом з широкою публікою. Під час події очікується, що Apple оголосить про нові моделі iPad Pro та iPad Air, а також про оновлені аксесуари Apple Pencil та Magic Keyboard.

Ось все, що було у чутках і що може бути представлено:

  • Дві нові моделі iPad Pro з чіпом M3, OLED-дисплеями, тоншим корпусом, тоншими рамками, опцією матового екрана, фронтальною камерою орієнтованою на ландшафт, іншими змінами дизайну та, можливо, бездротовою зарядкою MagSafe.
  • Дві нові моделі iPad Air з чіпом M2 та фронтальною камерою орієнтованою на ландшафт, включаючи перший 12.9-дюймовий iPad Air з дисплеєм mini-LED.
  • Нова клавіатура Magic Keyboard для iPad Pro з алюмінієвим корпусом, більшим тачпадом та іншими змінами дизайну.
  • Новий Apple Pencil, який може мати новий жест “стискання” для певних дій та в майбутньому підтримувати visionOS.

Apple не випускала жодних нових iPad з кінця 2022 року, тому ця подія давно очікувалася. Подія відбудеться за місяць до щорічної конференції розробників Apple WWDC, яка проходитиме з 10 по 14 червня.

Джерело MacRumors

Не пропустіть