В Instagram більше не буде можливості слідкувати за лайками

Багато користувачів вже почали жартувати, що стежити за своїми другими половинками через Instagram більше не вийде

Сьогодні, 8 жовтня, стало відомо, що протягом 7 днів в Instagram пропаде вкладка “Передплати”, в якій відображаються лайки, коментарі та підписки людей, на які підписаний користувач. Про це повідомило закордонне видання BuzzFeed News, посилаючись на слова директора з розвитку Instagram виша Шаха (Vishal Shah).

Нагадуємо, що вкладка «Передплати» з’явилася в Instagram досить давно – в 2011 році. Але багато користувачів не знали про її існування (принаймні, за заявами виша Шаха) – коли вони виявляють, що їх дії всередині соціальної мережі відображаються іншим, це викликає у них подив.

Як заявив глава з розвитку Instagram, розробники вирішили відмовитися від цієї функції ще і для спрощення інтерфейсу – тепер при переході у вкладку зі значком сердечка відображається тільки розділ «Активність», пов’язаний виключно з профілем користувача.

Спочатку вкладка «Передплати» існувала для пошуку нового контенту: бачачи, які фотографії лайкають друзі, на кого вони підписуються і що коментують, люди можуть відкрити для себе багато цікавого. Але з часом з’явилася вкладка Discovery, яка як раз-таки і створена для відображення цікавого користувачеві контенту.

Джерело buzzfeednews.com
Не пропустіть