У WhatsApp нарешті з’явиться повноцінний клієнт для ПК

Команда WhatsApp продовжує працювати над усуненням одного з головних недоліків месенджера — неможливості одночасного запуску додатка на декількох пристроях і відсутності повноцінного автономного клієнта для ПК і в веб-інтерфейсі.

Згідно з інформацією WABetaInfo, розробники впроваджують цю довгоочікувану функцію в бета-версію веб-клієнта WhatsApp. Поки вона не доступна для користувачів, що беруть участь в тестуванні, але найближчим часом це зміниться.

Коли функцію запустять для WhatsApp Web Beta, в мобільному додатку WhatsApp для Android з’явиться нове налаштування для підключення додаткових пристроїв. Судячи зі скріншота, після підключення для роботи WhatsApp Web або десктопного клієнта WhatsApp не буде вимагатися постійне підключення смартфона. У такий спосіб десктопний клієнт і веб-клієнт WhatsApp стануть самостійними.

Користувачі WhatsApp мріють про реальну підтримку декількох пристроїв з моменту запуску мессенджера в 2009 році. Синхронізація між пристроями при одночасній роботі WhatsApp просто не передбачена. Поки що месенджер дозволяє підключати до облікового запису тільки один пристрій. Навіть настільна версія WhatsApp може працювати тільки разом із запущеним додатком на смартфоні.

Нагадаємо, що в додатку WhatsApp Desktop також з’являться голосові і відеодзвінки. Оновлення поки що поширюється в якості обмеженого запуску.

Джерело wabetainfo
Не пропустіть