У початковому коді Android 12 виявлена ​​цікава функція

До офіційного запуску нової ОС від Google — Android 12 — залишилося ще кілька тижнів. Однак в Мережі вже з’явилася інформація про особливості системи. Згідно з XDA-Developers, Android 12 буде постачатися з функцією гібернації (глибокий сон) додатків. Ця функція націлена на оптимізацію місця для зберігання.

Учасники форуму XDA Developers уважно вивчили Android Open Source Project і знайшли дещо цікаве. Частина коду стверджує, що компанія Google додає нову системну службу, яка управляє станом глибокого сну додатків. «Вони [додатки] можуть увійти в цей стан, що означає, що вони не використовуються активно і можуть бути оптимізовані для зберігання».

Поки не ясно, чи буде переводити ця функція додаток в сплячий режим автоматично. Фахівці вважають, що вона буде стискати додаток, його робочі дані, а також всілякі кеші, які утворюються під час роботи.

На ринку існує безліч сторонніх інструментів, які “відправляють” додатки в глибокий сон. Однак для більшості цих інструментів потрібні Root-права.

Зауважимо, в Мережі ходять чутки про те, що попередня версія Android 12 для розробників буде доступна більш ніж через місяць.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть