Sony пояснила, як аксесуари PS4 працюватимуть на PS5

Офіційно ліцензовані контролери повинні підходити для ігор на PS4. Але є кілька "але".

Sony пояснила, як аксесуари PS5 і PS4 працюватимуть з її наступною ігровою консоллю.

Найбільше запитань викликала можливість використання ігрового контролера DualShock 4 з PlayStation 5. Відповідь: так, але він буде працювати тільки з іграми, створеними для PS4.

Причина полягає в тому, що в багатьох іграх PS5 будуть використовуватися «нові технології і функції», пропоновані контролером DualSense, такі як адаптивні тригери і гул «тактильного зворотного зв’язку».

Офіційні сторонні контролери PS4, такі як Razju Raiju і Nacon Revolution Pro, повинні працювати аналогічно DualShock 4. Sony також підтвердила, що ліцензовані «спеціальні периферійні пристрої», такі як гоночні колеса, аркадні джойстики та контролери польотів будуть працювати з іграми для PS5 і іграми для PS4.

Однак компанія додала, що не всі офіційно ліцензовані або сторонні периферійні пристрої/аксесуари PlayStation зможуть працювати на PS5. Сумісність рекомендується уточнювати у виробника.

«Платинова» і «золота» бездротові гарнітури, а також сторонні гарнітури, які підключаються через роз’єм USB або аудіороз’єм, зможуть працювати з PS5, однак допоміжний додаток для гарнітури не сумісний з PS5.

Для камери PlayStation Camera знадобиться спеціальний адаптер, який, за словами Sony, буде доступний «безкоштовно» власникам PS5.

Джерело engadget
Не пропустіть