Розсекречені характеристики нових процесорів Intel

Tiger Lake і Rocket Lake

Розсекречені характеристики нових процесорів Intel – Tiger Lake і Rocket Lake. Ці моделі за інформацією інсайдера, будуть значно відрізнятися один від одного.

Отже процесори Tiger Lake, по суті, є представниками 11-го покоління. Це будуть CPU для ноутбуків, в тому числі для ігрових. Лінійка Tiger Lake-Y, наприклад, буде складатися з чотириядерних процесорів з вісьмома потоками і характеризуватися TDP до 9 Вт. Tiger Lake-U – це процесори також з чотирма ядрами, але з більш високою тактовою частотою з прискоренням і теплопакет 15-28 Вт. Від Tiger Lake-H можна чекати восьмиядерних процесорів з 16 потоками на базі архітектури Willow Cove. Це вже процесори для ігрових ноутбуків. Лінійка Tiger Lake має з’явитися цьогоріч.

Rocket Lake стануть ще однією лінійкою з 14-нм процесорами. Отже представники 12-го покоління будуть розділені на дві лінійки – Rocket Lake-U з TDP до 15 Вт (мобільні) і Rocket Lake-S з TDP 35-125 Вт (десктопні). Перша лінійка буде містити шестиядерні процесори з графікою GT1 Xe, а друга – восьмиядерні. Виходу новинок теж слід очікувати скоро.

Джерело wccftech
Не пропустіть