Розкрита дата виходу Resident Evil 8

За останні кілька років у Capcom було кілька крутих релізів.

На додаток до Devil May Cry 5, яка вийшла раніше в цьому місяці, франшиза Resident Evil поповнилася ремейком Resident Evil 2. Тим не менш, багато геймерів з нетерпінням чекають анонса оновленої Resident Evil 3, решта ж терпляче чекають повноцінного продовження.

Звичайно, навколо цих двох ігор франшизи було багато чутки, останній з яких вказує на те, що Resident Evil 8 розробляється для консолей наступного покоління.

Останні чутки приходять від AestheticGamer, які раніше надавали достовірні дані про франшизу Resident Evil. Багато з вас, можливо, пам’ятають, коли вони оприлюднили деякі деталі Resident Evil 7 до офіційного анонса, що робить чутки трохи більш правдоподібним.

За словами джерела, нова частина була відкладена. Оскільки ми мало знаємо про розробку Resident Evil 8, важко сказати, на якому етапі саме знаходиться розробка. Проте, проект вийде «на наступному поколінні».

Дата релізу на даний момент призначена на січень 2021 року. Це цілком собі переконлива дата, так як RE2: Remake і RE7 вийшли в кінці січня.


Не пропустіть