Оновлення Windows 10 дозволяє користувачам блокувати деякі програми

Microsoft випустить оновлення для Windows від 10 травня 2020 року. Апдейт включає в себе кілька функцій і поліпшень, а також представляє нове доповнення для Windows Defender, що запобігає завантаженню неавторизованих додатків.

Захисник Windows вже дозволяє користувачам блокувати потенційно небажані програми або програмні забезпечення, а прийдешній апдейт v2004 дозволить запобігати завантаженню небажаних програм, що поставляються в комплекті з основним пакетом. Серед таких додатків можуть бути плагіни, розширення і навіть програмні забезпечення, які не є важливими або корисними.

Щоб активувати нову функцію «Захист на основі репутації», вам необхідно виконати наступні кроки: необхідно перейти в налаштування системи, послідовно обрати пункти «Оновлення та безпека» – «Безпека Windows» – «Управління додатками і браузером». Потім необхідно відкрити «Налаштування захисту на основі репутації» і включити пункти «Блокування потенційно небажаних програм», «Блокування додатків» і «Блокування завантажень», клікнувши на відповідні перемикачі.

Коли небажаний додаток буде заблоковано, користувачі отримають повідомлення і тоді зможуть вирішити, чи хочуть вони дозволити завантажити додаток або заблокувати його.


Джерело mspoweruser

Не пропустіть