Microsoft розширює можливості Teams за допомогою нових інструментів з PowerPoint

Компанія Microsoft продовжує удосконалювати свою корпоративну платформу Microsoft Teams. Додаток ось-ось отримає низку нових корисних функцій.

По-перше, Microsoft зробить Teams потужною платформою для веб-семінарів. Організатори зможуть запрошувати на збори до тисячі відвідувачів. Також вони отримають доступ до більшої кількості інструментів, таких як налаштована реєстрація, елементи управління хостом для відключення чату і відео з відвідувачами. Крім того, платформа після кожних зборів буде відправляти організаторам звіти.

Якщо вам потрібно буде охопити ще більше людей, Teams може перемкнути трансляцію в режим “тільки для перегляду”, який буде підтримувати до 10 000 відвідувачів. Щоб спростити управління і перегляд інформації про учасників, аби користувачі могли краще взаємодіяти з ними до, під час і після кожного заходу, компанія також інтегрує в Teams Dynamics 365 Marketing.

В налаштуваннях відеоконференцій Microsoft Teams з’явиться три нових режими презентації. Режим Reporter дозволить поміщати цифровий контент в рамці поруч з особою, яка виступає, — це буде візуальною підказкою для глядача. Аналогічний підхід використовується в телевізійних новинних сюжетах. Також буде доступний режим Standout — він дозволяє розміщувати своє обличчя поверх акредитуючого контенту, розташованого по всій площі екрану. Третій режим називається Side-by-side. Він розміщує особу, що виступає, поруч з контентом, що транслюється. Режим Standout з’явиться в Microsoft Teams вже в цьому місяці, а два інших режиму — пізніше.

Джерело engadget
Не пропустіть