Google “просуватиме” деякі сайти вгору в пошуковій видачі

В наступному році.

Пошук Google відповідальний за величезну кількість веб-трафіку. І той, хто керує веб-сайтом, знає, як важливо мати високий рейтинг. Сьогодні компанія оголосила про новий алгоритм ранжування, який під час виставлення порядку в результатах пошуку почне враховувати «досвід сторінки».

Алгоритм «Досвід сторінки» — те, як користувачі сприймають взаємодію з веб-сторінкою. Простіше кажучи, якщо Google вважає, що людям не подобається користуватися веб-сайтом, він не отримає високий рейтинг в результатах пошуку. Щоб обчислити це, враховуються найрізноманітніші параметри.

Алгоритм буде враховувати швидкість завантаження, інтерактивність і стабільність вмісту під час завантаження. Google називає ці параметри як Core Web Vitals. Також будуть враховуватися і ті параметри, що приймаються до уваги вже зараз, — «дружелюбність» до мобільних пристроїв, безпечний перегляд, підтримка HTTPS, відсутність нав’язливої реклами. А ось вимога підтримки технології AMP для потрапляння в Топ рейтингу в мобільному пошуку зникне.

Ці зміни не з’являться цього року. Компанія пообіцяла повідомити про їх появу за 6 місяців до того, як вони з’являться в 2021 році.


Джерело XDA

Не пропустіть