Western Digital представляє найбільший у світі 2,5-дюймовий мобільний жорсткий диск і розширює можливості зберігання даних

Компанія Western Digital оновила свої рішення для зберігання даних, збільшивши ємність накопичувачів у лінійках WD, WD_BLACK і SanDisk Professional. Головною новинкою став перший у світі мобільний жорсткий диск ємністю 6 ТБ у компактному 2,5-дюймовому формфакторі.

Також доступна версія накопичувача WD My Passport об’ємом 6 ТБ з інтерфейсом USB-C.

«Це неймовірне технологічне досягнення дозволяє нам ще більше розширити межі можливостей, – говорить Нітін Качхваха (Nitin Kachhwaha), директор з управління продуктами в Western Digital. «Пропонуючи 6 ТБ в такому портативному і доступному корпусі, ми даємо можливість всім, від студентів до професіоналів, зберігати та створювати більше контенту в дорозі».

Ось перелік нових пропозицій:

  • Серія портативних жорстких дисків WD My Passport: Ця популярна серія тепер може похвалитися моделями WD My Passport Ultra і WD My Passport Ultra для Mac ємністю 6 ТБ за ціною 199,99 доларів США. Стандартні накопичувачі WD My Passport і WD My Passport для Mac також збільшено до 6 ТБ за ціною 179,99 доларів США. Версія WD My Passport ємністю 6 ТБ з інтерфейсом USB-C доступна за ціною 184,99 доларів США. Усі моделі вже доступні в деяких роздрібних мережах і магазинах Western Digital.
  • Серія WD_BLACK: Ігровий жорсткий диск WD_BLACK P10 тепер доступний у варіанті ємністю 6 ТБ за ціною 184,99 доларів США. Він доступний для покупки через ті ж канали, що й накопичувачі серії WD My Passport.
  • Серія SanDisk Professional G-DRIVE ArmorATD: Надміцні накопичувачі SanDisk Professional G-DRIVE ArmorATD ємністю 6 ТБ стануть доступними для професіоналів наприкінці цього місяця. Цей накопичувач вартістю 229,99 доларів США створений для роботи навіть у найсуворіших умовах.
Джерело Gizmochina

Не пропустіть