YouTube тестує ШІ-інструмент, який допоможе творцям створити наступне відео в режимі мозкового штурму

Як і решта продуктів Google, YouTube впроваджує нові функції штучного інтелекту, які допомагають вдосконалювати платформу. Багато з цих функцій поки що є експериментальними, а останній тест має на меті допомогти авторам придумувати нові ідеї для контенту.

На сторінці підтримки YouTube компанія оголосила, що тестує генеративний інструмент натхнення контенту на основі штучного інтелекту для творців. Інструмент призначений для того, щоб допомогти авторам YouTube генерувати ідеї щодо того, чим поділитися на своєму каналі в майбутньому. Google також заявляє, що інструмент може бути використаний, щоб допомогти авторам краще розуміти свою аудиторію і створювати відео швидше.

Для цього інструмент допоможе генерувати ідеї для трьох речей. За словами компанії, до них відносяться:

  • Який контент/теми ваші глядачі хочуть бачити більше;
  • Свіжі ракурси для креативного контенту, який ви не створювали раніше і могли б дослідити можливість його створення;
  • Плани/тези для розмови, щоб розпочати творчий процес.

Якщо ви – творець і хочете випробувати цей інструмент на собі, то, схоже, вам доведеться сподіватися, що ви – один з небагатьох щасливчиків, обраних для експерименту. Технологічний гігант заявляє, що тест розгортається лише на невеликій кількості каналів, які публікують відео англійською мовою. Однак Google залишив двері відкритими для розширення, заявивши, що надасть оновлену інформацію про плани щодо розширення тесту.

Нещодавно YouTube запустив інший тест штучного інтелекту, в якому з’явилася кнопка “Запитати” в інтерфейсі користувача. Ця функція дозволяє користувачам ставити запитання та отримувати відповіді про відео, яке вони переглядають. Однак кнопка “Запитати” була доступна лише до 1 травня.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть