Threads запускає контроль цитування для всіх користувачів

Користувачі Threads тепер можуть більше контролювати, хто може цитувати їхні дописи. Це базується на функції, яка вже дозволяє користувачам Threads обмежувати, хто може відповідати на їхні дописи (конкуруючі сервіси, такі як X і Bluesky, пропонують подібні можливості).

Минулого місяця Threads окреслив свої плани щодо контролю цитування, а в п’ятницю ввечері Адам Моссері (Adam Mosseri), який очолює як Threads, так і Instagram у материнській компанії Meta, оголосив, що ця функція доступна для всіх користувачів.

«Я сподіваюся, що це допоможе зробити Threads більш позитивним місцем і дасть людям більше контролю над своїм досвідом», – написав Моссері.

Керування цитатами та відповідями, схоже, об’єднані в одному випадаючому меню, де користувачі можуть відкрити розмову для «будь-кого» або обмежити її «Профілями, за якими ви стежите» або «Тільки згадані». Ці елементи керування повинні ускладнити «наїзд» на інших, коли користувачі цитують чиїсь дописи, щоб виставити їх у дурному світлі.

«Але ж вкидання – це добре!» – скажете ви. «Я повинен мати можливість сказати своїм підписникам, коли хтось на X/Threads/Bluesky/Mastodon опублікував щось тупе, образливе або дурне».

На щастя, можливість зробити скріншот і поділитися чиїмось дописом, пояснивши, чому він тупий/образливий/інший неприйнятний, все ще існує. Це просто зменшує ймовірність того, що низка репостів зробить початковий допис вірусним.

А це означає, що теоретично оригінальний автор публікації може прокручуватися далі, блаженно не підозрюючи, що хтось в інтернеті може говорити про нього погані речі.

Джерело TechCrunch

Не пропустіть