X представляє новинні фрагменти, створені штучним інтелектом на базі Grok

Хоча в сегменті штучного інтелекту наразі домінують кілька великих компаній, таких як OpenAI та Google, є кілька місць, де ви можете випробувати чат-боти зі штучним інтелектом, зокрема на платформі соціальних мереж X, все ще відомій як Twitter. Grok вже деякий час доступний на платформі для клієнтів платних тарифних планів. Зараз платформа оголосила про нову функцію для передплатників преміум-рівня – Історії в X.

Оголошення надійшло від акаунта X Engineering разом із зображеннями, що детально пояснюють, як працюватимуть Історії в X. Передплатники знайдуть ці нові резюме, згенеровані штучним інтелектом, у розділі «Для вас» на вкладці «Дослідити», який буде наповнений актуальними новинами з різних категорій. На жаль, Історії в X поки що доступні лише на iOS та в вебверсії, але незабаром вони з’являться і на Android.

Окрім показу анотацій до новинних статей у розділі «Для вас», Stories on X також куруватиме розмови між кількома користувачами. Наприклад, скріншот, опублікований під відповідями на оригінальний твіт, показує, як твіти або «онлайн-дискусії» можуть з’являтися в «Історіях», привносячи інший вимір у кураторство новин. Цікаво, що на скріншотах, якими поділилася команда X Engineering, під кожною «історією» у стрічці «Для вас» не відображається опис, а лише заголовок.

Джерело Android Police

Не пропустіть